KONST / Litografier / Färglitografi 9018333
nr 901 8333
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), EA (konstnärens exemplar), signerad. , bladets mått: 57x43
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:16:38
26/6 09:19:44